O wróżce

Serdeczna, życzliwa, pełna empatii. Tak Katarzynę Szkudlarek opisują ci, którzy mieli okazję spotkać ją osobiście. Kłopoty w pracy, trudności w nauce, nieporozumienia rodzinne, czy sercowe rozterki to sprawy z jakimi zgłaszają się do niej kobiety i mężczyźni. Dla wróżki, która kontynuuje rodzinną tradycję, nie ma spraw, z którymi nie umiałaby sobie poradzić. Opierając się na kartach tarota potrafi rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy i wesprzeć tych, którzy prócz rady potrzebują kontaktu i ciepła drugiego człowieka.

Katarzyna Szkudlarek jest trzecią kobietą w rodzinie, która odnalazła w sobie dar przepowiadania i rozwiązywania cudzych problemów. Tarota uczyła się od mamy, która wiedzę też posiadła od swojej matki. Przy jego pomocy pomaga ludziom podejmować właściwe decyzje, uzdrawiać istniejące związki. Potrafi przewidzieć przyszłość, zarówno tę najbliższą jak i tę całkiem daleką, która w danej chwili wydaje się mniej istotna. Gdy spojrzy w karty potrafi określić drogę, którą należy podążać. Karty Tarota odpowiadają na konkretne pytania, przepowiadają przyszłość ale również pokazują najważniejsze wydarzenia z przeszłości. Dlatego w trakcie wróżenia ważny jest odpowiedni nastrój i skupienie. Karty pocieszają, wspierają, ocierają łzy, bawią, uczą radości, miłości, wybaczania. Wskazują właściwy kierunek, pomagają oddzielić sprawy nieistotne od tych naprawdę ważnych.

Katarzyna Szkudlarek od dzieciństwa obserwowała jak jej mama stawia karty. Podglądała i uczyła się też trudnej sztuki. Gdy skończyła 17 lat mama pozwoliła jej po raz pierwszy postawić karty. Tarot to nie rozrywkowy pasjans, lecz odpowiedzialne czytanie kart. Doradzanie innym to ogromna odpowiedzialność. Nie tylko za ich los, ale i stan psychiczny, emocje. Jej mama zawsze powtarzała, że dobra tarocistka potrafi wyciągnąć człowieka nawet z najgorszego dołka. A jako osoby głęboko wierzące nie chcą nikogo skrzywdzić swoimi przepowiedniami.

Wśród osób, które zwróciły się do Katarzyny Szkudlarek były kobiety zdradzone i maltretowane psychicznie przez mężów, czy narzeczonych. Biznesmeni, którym zły los przeszkadzał w interesach, ludzie, którzy czuli, że ktoś im źle życzy. Pani Katarzyna ma na swoim koncie wiele sukcesów, ludzie dziękują jej za wybór właściwej drogi, za przestrogę przed niebezpieczeństwem. Osoby, które raz otrzymały pomoc, wracają do Pani Kasi. Wiedzą, że otrzymają od Niej wskazówkę jak postępować.

photo

Pamiątkowa księga

Pani Katarzyna jest zbyt skromna, by chwalić się swoimi sukcesami. Świadectwo dają jej osoby, którym pomogła.